AREx oluştur

(Burayı hangi sıralamayla kazandınız, kaçıncı tercihinize yerleştiniz? Tercih yaparken hangi kriterleri göz önünde bulundurunuz? Exchange Conditions sayfasında ülkelerin kendilerini tanıttığı sayfayı dikkate aldınız mı?)
(Değişiminiz başlamadan önce karşı taraf ile iletişiminiz nasıldı, bu noktada herhangi bir sıkıntı yaşadınız mı? Karşılanışınızı, CP ile olan iletişiminizi nasıl değerlendirirsiniz? Aldığınız UAD eğitimi yeterli miydi? CP’inizle herhangi bir sıkıntı oldu mu, olduysa nasıl çözüm getirdiniz? Ülkedeki iletişim seviyesi nasıldı, gittiğiniz ülkenin tabuları var mıydı? Hiç ayrımcılık hissettiğiniz oldu mu? Diğer insanlarla olan iletişiminiz nasıldı?)
(Öğretim üyeleriyle olan ilişkiniz nasıldı? Proje üstünde çalıştığınız yerde çalışanların İngilizce seviyesi nasıldı, bu konuda bir sıkıntı yaşadınız mı? Laboratuvarın imkanları nasıldı? Projenizden memnun muydunuz?)
(Konaklama yerinizle alakalı herhangi bir sıkıntı yaşadınız mı, yaşadıysanız bu sorunları nasıl çözüm getirdiniz, konakladığınız yerin konumu nasıldı? Bina temel ihtiyaçlarınız için yeterli miydi? Süreç boyunca tek başınıza mı yoksa başkalarıyla birlikte mi konakladınız?)
(Değişim sürecinize dahil olan günlük bir öğün yemekler nasıldı, bu noktada herhangi bir sorun yaşadınız mı? Sağlanan günlük bir öğün yemekte sizin yemek tercihleriniz dikkate alındı mı? Yemeklerin servisi hijyen kurallarına uygun muydu? Ülkenin yöresel yemeklerini nasıl değerlendirirdiniz, Türkiye’deki yemeklerle benzerliği var mıydı? Yoksa yemek seçeneği yerine cep harçlığı mı verildi?)
(Değişim süreciniz boyunca ulaşımı nasıl gerçekleştirdiniz, ulaşım maliyeti nasıldı? Ulaşım kartını nasıl aldınız, alırken bir sorun yaşadınız mı? Projeyi gerçekleştirdiğiniz yere giderken hangi ulaşım aracını kullandınız, ne kadar süre harcadınız? Şehir içinde ve şehirler arası ulaşım kolay mıydı?)
(Siz değişime giderken ne kadar bir bütçeyle gittiniz, bu bütçeyi nasıl kullandınız, bu bütçe yeterli geldi mi? Ülkenin ekonomik koşulları nasıldı, temel ihtiyaçlarınızı karşılarken zorlukla karşılaştınız mı?)
(Karşı tarafın ayarlamış olduğu geziler ve sosyal etkinlikler nasıldı, etkinlikler hangi sıklıkta oldu, etkinliklerin içerikleri nasıldı? Bu etkinlikler sizi yeterince tatmin etti mi? Siz bu etkinliklerden bağımsız olarak kendiniz neler yaptınız?)
/100
Puanlı sorulara vermiş olduğunuz yanıtların toplamını yazınız. Cevaplamış olduğunuz 10 tane puanlı soru bulunmaktadır.
(Siz neler yaptınız? Hangileri sizi memmun ederken, hangilerinden pişman oldunuz?)