Değişim Sınavı 2023

Değerli Tıp Öğrencileri,

Her sene gerçekleştirdiğimiz, küresel bir hekim olmaya açılan kapınız, Brezilya'dan Endonezya'ya, Portekiz'den Romanya'ya birbirinden farklı 50'den fazla ülkede EHO (Dünya Sağlık Örgütü) ve WFME (Dünya Tıp Eğitimi Federasyonu) tarafından Staj ve Araştırma imkanı tanıyan, Türk Tıp Öğrecnileri Birliği Değişim Sınavı 2023'ün bugün gerçekleştiğini bildirmekten mutluluk duyarız!

TusDATA tarafından hazırlanan sorularıyla Türkiye'nin en büyük TUS denemesi olma ve tıp öğrencileri arasında TUS'tan sonra en merkezi sınav olma özelliklerini taşıyan Değişim Sınavı için yüz yüze ve online tanıtım etkinlikleri ve tanıtım için kurulan stant aktiviteleri yapılmış olup kayıt dönemimiz 25 Ekim'e kadar sürmüştür. Sınava giren öğrencilerimizin yerel birliklerimiz tarafından ulaştırılan duyuruları dikkatle okuması önem arz etmektedir!

Hepinizi ufkunuzu açmaya, farklı bir gökyüzünün altında bir hekim olarak gelişirken aynı zamanda yeni bir ülkeyi keşfetmeye, gelecekteki meslektaşlarınızla bir arada olmaya, değişim tecrübesi edinmeye davet ediyoruz.

Değişimle Kalın,

Daha fazla bilgi sahibi olmak için buradan tanıtım kitapçıklarımızı inceleyebilirsiniz:

.