Değişim Sınavı 2021

Sevgili Tıp Öğrencileri,

Her sene olduğu gibi bu sene de yurt dışına ve evrensel bir hekim olmaya açılan kapınız; İspanya'dan Romanya'ya, Kanada'dan Tayland'a WHO (Dünya Sağlık Örgütü) ve WFME (Dünya Tıp Eğitimi Federasyonu) tarafından tanınan Staj ve Araştırmalar yapma imkanı sunan, Türk Tıp Öğrencileri Birliği Değişim sınavı kayıtları başladı! Bu sene Değişim Sınavı 4 Aralık 2021 Cumartesi günü TusDATA ortaklığıyla yüz yüze olarak gerçekleşecektir.

TusDATA tarafından hazırlanan soruları ile Türkiye'nin en büyük TUS Denemesi olma ve tıp öğrencileri arasında TUS'tan sonra en merkezi sınav olma özelliklerini taşıyan sınavımız için yüz yüze ve online tanıtımlar yapılıyor. Online kayıt tarihlerimiz ise 5-18 Kasım‼️Sizlere yerel birlikleriniz tarafından ulaştırılan duyuruları dikkatle okuyunuz.

Hepinizi ufkunuzu açmaya, kendinizi denemeye, gelecek meslektaşlarınızla bir arada olmaya, uluslararası düzeyde arkadaşlar edinmeye, değişim tecrübesi edinmeye ve yurt dışında bir kariyere ilk adımlarınızı atmaya bekliyoruz! Kendinize iyi bakın, değişimle kalın!

Geçmiş Değişim Sınavlarına buradan ulaşabilirsiniz.

.