Değişim Sınavı 2022

Değerli Tıp Öğrencileri,

Her sene gerçekleştirdiğimiz, küresel bir hekim olmaya açılan kapınız; Brezilya’dan Endonezya’ya, Portekiz’den Romanya’ya birbirinden farklı 50’den fazla ülkede WHO (Dünya Sağlık Örgütü) ve WFME (Dünya Tıp Eğitimi Federasyonu) tarafından tanınan Staj ve Araştırma imkanı tanıyan, Türk Tıp Öğrencileri Birliği Değişim Sınavı 2022’nin 26 Kasım 2022 saat 10:00’da gerçekleşeceğini bildirmekten mutluluk duyuyoruz! 

TusDATA tarafından hazırlanan sorularıyla Türkiye’nin en büyük TUS denemesi olma ve tıp öğrencileri arasında TUS’tan sonra en merkezi sınav olma özelliklerini taşıyan Değişim Sınavı için yüz yüze ve online tanıtım etkinlikleri ve tanıtım için kurulan stand aktiviteleri yapılmış olup kayıt dönemimiz 14 Kasım’a kadar sürmüştür. Kaydını gerçekleştiren gönüllülerimizin yerel birlikleri tarafından ulaştırılan duyuruları dikkatle okuması önem arz etmektedir. 

Hepinizi ufkunuzu açmaya, farklı bir gökyüzünün altında bir hekim olarak gelişirken aynı zamanda yeni bir ülkeyi keşfetmeye, gelecekteki meslektaşlarınızla bir arada olmaya, değişim tecrübesi edinmeye davet ediyoruz! 

Değişimle kalın!

.